CSO Teleajenul Văleni - CSO Tricolorul Breaza 3-1

Formația noastră nu a reușit, din păcate, să confirme și la Vălenii de Munte forma bună arătată în jocul cu AFC Brebu, pierzând cu
scorul de 1-3; după o primă repriză bună pentru „tricolori”, în care au fost irosite cu ușurință câteva ocazii bune de a înscrie, gazdele au punctat la ultima fază a reprizei, prin Cernea. În repriza a doua aceștia au reușit să-și mărească avantajul la 3-0, prin golurile marcate de Cruceru și Tudorie, în timp ce, în ultimele minute, tânărul Marius Duricu a punctat golul de onoare în contul formației noastre. Din păcate, la acest moment jucătorii noștri par să fi intrat într-un impas, astfel că, săptămâna viitoare, duelul cu Progresul Drăgănești se anunță a fi unul dificil pentru brezeni, dar care trebuie câștigat pentru ca încrederea acestora în propriile forțe să revină.
Brezenii au evoluat în formula: Dogaru - Bej, Neagu, Soreanu, Voinea, Mușea, Dinicu, Chivu, Bunea, Vintilă, Urdea. Au mai evoluat: Anica, Cârciu, M. Duricu